۳ روز بازگشت کالا (مغایرت با مشخصات کالای سفارش داده شده)

مشتریان می توانند کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند را تا ۷ روز بعد از تحویل کالا بررسی و       هرگونه نقص فنی در دستگاه و یا مغایرت کالا با اطلاعات کالای سفارش داده شده را اطلاع دهند و درخواست تعویض کالا را داشته باشند. کلیه کالاهایی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و سالم به دست مشتری برسند شامل ۷ روز ضمانت بازگشت کالا نمی شوند. جهت استفاده از این سرویس دقت داشته باشید که کالا را مجددا به شکل اولیه خود با دقت بسته بندی نموده ، کلیه متعلقات و فاکتور را نیز همراه آن ارسال نمایید. در غیر اینصورت امکان تعویض کالا را نخواهیم داشت.

اگر موجودی کالای مورد سفارش به پایان رسیده باشد مشتری می تواند کالای خود را با کالای مشابه دیگر تعویض و یا درخواست استرداد مبلغ را نماید.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوتهایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

کلیه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید کارشناسان، کالا مشمول استفاده از این سرویس خواهد شد. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.