بازتاب استراتژی بلند مدت تی تی کالا در خبرگزاری «ایسنا»

خبرگزاری ایسنا مصاجبه مشروحی را با مدیر فروشگاه اینترنتی تی تی کالا انجام داده است. ایسنا سعی کرده با تهیه گزارشی مشروح، هدف ها و استراتژی های تی تی کالا را از زبان مدیر آن بازگو کند. در ادامه می توانید متن کامل مصاحبه را مشاهده کنید. لینک خبر در ایسنا 

استراتژی بلند مدت «تی تی کالا» برای حضور پرقدرت در بازار فروشگاه‌های آنلاین

مدیرعامل فروشگاه اینترنتی«تی تی کالا» از برنامه‌ریزی و استراتژی بلندمدت این برند برای رقابت با دیگر فروشگاه‌های آنلاین صاحب‌نام خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، اعظم گل‌آرایی مدیر فروشگاه اینترنتی«تی تی کالا»، در تشریح اهداف و فعالیت‌های این فروشگاه اظهارکرد: فروشگاه اینترنتی «تی تی کالا» با هدف ارایه خدمت در زمینه فروش محصولات مصرفی و دارایی در فضای مجازی، دسترسی آسان به اطلاعات کالا، استفاده از نظرات مصرف‌کنندگان (برچسب موضوعی) و همچنین ارایه محصول با حداقل قیمت به مشتری راه‌اندازی شده و موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از سازمان صنایع و معادن و همچنین عضویت در پارک علم و فناوری استان گلستان تحت عنوان فروشگاه چند منظوره مجازی شده است.

وی با بیان اینکه این فروشگاه در بدو تاسیس با هدف فروش تخصصی صنایع دستی ایران که توسط استادان و بزرگان تولید کننده صنایع دستی تولید می‌شوند، راه‌اندازی شد، افزود: در این راستا ما موفق شدیم با استادکاران مطرحی از استان‌های گلستان، اصفهان، شیراز، قزوین، زنجان و همدان در زمینه تولید و فروش مستقیم صنایع دستی قرارداد امضا کنیم و جزو مهم‌ترین سایت‌های فروش صنایع دستی ایران قرار بگیریم.

گل‌آرایی افزود: در ادامه، فروشگاه اینترنتی «تی تی کالا» فعالیت‌های خود را گسترش داد و با کمک شرکت‌های پخش معتبر و تولیدکنندگان استان گلستان و سایر استان‌ها اقدام به فروش محصولات و ملزومات مصرفی به متقاضیان با قیمت‌های ارزان‌تر از فروشگاه‌های مجازی و غیر مجازی کشور کرد. به این ترتیب اکنون علاوه بر باکس صنایع دستی، باکس‌های دیگری مثل باکس لوازم بهداشتی، لوازم التحریر، لوازم جانبی موبایل و … نیز به سیستم ما اضافه شده و این روند ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تحقیقات نشان می‌دهد تا چند سال آینده ۶۰درصد خریدهای مردم از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود، اظهار کرد: تیم «تی تی کالا» بر این امر واقف است که کسب کارهای نوین مثل فروشگاه‌های اینترنتی، مانند نهال گردو هستند که حداقل سه تا چهار سال نیاز به مراقبت و صبر دارند و از جمله عوامل تخریب کننده این نوع کسب و کارها، داشتن انتظار سود بالا از یک محصول در مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی سیستم است، بر این اساس ما با پایین آوردن حاشیه سود و افزایش کیفیت خدمات به دنبال حضور پرقدرت، بلندمدت و رقابت با فروشگاه‌های آنلاین مطرح کشور هستیم.

گل‌آرایی با اشاره به برنامه‌های آینده فروشگاه اینترنتی «تی تی کالا» از جمله راه‌اندازی حراجی‌های هفتگی و جمعه‌های سیاه تصریح کرد: از جمله برتری‌های ما نسبت به فروشگاه‌های باسابقه‌تر، این است که هزینه‌های ما بسیار پایین‌تر از سایر فروشگاه‌ها بوده و در نتیجه نسبت چابکی و بالانس قیمتی ما هم بیشتر از آنها است.

وی با بیان اینکه این مجموعه تاکنون هیچ‌گونه کمک مالی از سازمان‌ها یا ارگان‌های دولتی نگرفته، تصریح کرد: فروشگاه «تی تی کالا» با به‌کارگیری نیروهای ماهر و متخصص در زمینه طراحی و توسعه وب، در راستای اشتغالزایی نیز مثمرثمر بوده و ۱۱ نفر را به طور مستقیم مشغول به کار کرده است.

گل آرایی با بیان اینکه تیم «تی تی کالا» به هوشمندی مشتریان خود باور دارد، بیان کرد: جذب و حفظ مشتریانی که هوشمندانه خرید می‌کنند، رسالتی است که ما در فروشگاه اینترنتی «تی تی کالا» بر آن تمرکز داریم و به صورت شبانه‌روزی برای رسیدن به رضایتمندی حداکثری مشتریان تلاش می‌کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

بیست + چهار =

بالا